Gizlilik Politikası

Gizlilik Politikası'nın Amacı: Bu internet sitesi Bristol-Myers Squibb İlaçları Inc. İstanbul Şubesi (“Bristol-Myers Squibb”) tarafından birlikte yönetilmektedir. Bristol-Myers Squibb işbu Gizlilik Politikası'nı, bu internet sitesini kullanımınız sırasında sunabileceğiniz bilgilerinizin toplanması kullanılması ve ifşa edilmesine ilişkin uygulamaları hakkında bilgi sağlamak amacıyla hazırlamış ve Türkiye Cumhuriyeti internet kullanıcıları için tasarlamıştır.

Bristol-Myers Squibb bu internet sitesinin ziyaretçilerinin gizliliğine saygı duymakta ve siz, sağlığınız ve sağlık hizmetleriniz hakkındaki bilgilerin hassas olduğunu bilmektedir. Gizlilik Politikası'nın Denetimin Aktarılması başlıklı bölümünde yer alan hususlar dışında, Bristol-Myers Squibb kişisel bilgilerinizi üçüncü kişilere iletmeyecek ve kullandırmayacaktır.

İnternet sitesini kullanmadan ya da herhangi bir bilgi sunmadan önce işbu Gizlilik Politikası'nı okumanızı tavsiye ederiz. Bu internet sitesini kullanarak, Gizlilik Politikası'nı anladığınızı ve kabul ettiğinizi teyit edersiniz.

Kullanıcılar Tarafından Gönüllü Olarak Sunulan Bilgiler: Bu internet sitesinin büyük bir bölümü kim olduğunuzu bildirmeden ya da kişisel bilgilerinizi vermeden ziyaret edilebileceğiniz şekilde tasarlanmıştır. Ancak bu internet sitesinin bazı bölümleri soru sormak ya da görüşlerinizi bildirmek amacıyla bizimle iletişime geçmenize olanak sağlamaktadır. Bizimle iletişime geçerken ve bir cevap beklerken, isminizi ve iletişim bilgilerinizi talep etmemiz gerekmektedir. Bu tür bilgileri sizden toplamadan önce ne şekilde kullanacağımıza ilişkin olarak sizi bilgilendirmeye gayret gösteririz. Söz konusu bilgilerinizin sizinle iletişime geçilmesi amacıyla daha fazla kullanılmasını istemediğinizi bildirmeniz halinde, bu istekleriniz derhal yerine getirilecektir.

Özel bir içeriğe, özelliğe, interaktif araçlara, hizmetlere ve belli bir aktiviteye katılmanız için bu internet sitesinin  bazı bölümleri bilgi sunmanızı gerektirebilmektedir. Örneğin, çevrimiçi hesap oluşturabilmeniz ya da bültene üye olabilmeniz için isminiz, iletişim bilgileriniz ve isteğinize uygun cevap verebilmemiz için bazı ek bilgileriniz istenebilmektedir.

Bunun yanı sıra, interaktif araçlar ve hizmetlere ulaştığınız takdirde, kişisel tanımlayıcı bilgileriniz sorulabilir. Bu durumda istenen bilgiyi vermeyebilirsiniz. Ancak, bu tür bir bilgiyi sunmamanız halinde ek bilgi gerektiren aktiviteye katılımınız söz konusu olamayacaktır.

Gönüllü olarak Sunmuş Olduğunuz Kişisel Tanımlayıcı Bilgilerin Kullanımı ve İfşası: Aksi belirtilmediği takdirde, bu internet sitesi yoluyla toplanan bilgileri, sitemizin içeriğini geliştirmek, siteyi tercihleriniz temelinde ihtiyaçlarınıza göre düzenlemek, bilgi sunmak amaçlarıyla, kendi pazarlama ve araştırma amaçlarımız ve belirtilen diğer herhangi bir amaç için kullanabiliriz.

İşbu internet sitesini bazı ziyaretçiler için kişiselleştirebilir ya da bazı ziyaretçilerin ihtiyaçlarına uyarlayabiliriz. İletişim formu yoluyla kendinize ilişkin bilgileri sunmanız halinde, internet sitesi bize daha önce sunmuş olduğunuz etkileşim ve bilgilere dayalı olarak ürünler ve/veya hizmetlere referanslar içeren şekilde uyarlanabilir.

İsminizi, posta adresinizi, e-posta adresinizi, telefon numaranızı ya da eğitim düzeyinizi,  kişisel sağlık bilgilerinizi veya başka kişisel tanımlayıcı bilgilerinizi sunmanız halinde, sizi ilgilendirebileceğini düşündüğümüz konular hakkında  posta, telefon ya da e-posta yolu ile iletişime geçebiliriz. Herhangi bir Bristol-Myers Squibb programına dahil olmak istemeniz halinde, kişisel bilgilerinizi programına katılabileceğiniz diğer Bristol-Myers Squibb'in grup şirketleri ile paylaşabiliriz. Bu hizmetin kapsamı dışında kalmayı tercih etmediğiniz sürece, bu bilgiler Bristol-Myers Squibb'in programlarının oluşturulması sırasında  destek ya da hizmet aldığı diğer kişilerle paylaşılabilir.